BRACTWO FANTASY

BRACTWO FANTASY

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

#41 2010-02-17 22:14:00

vendetta_222

Wódz

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 274
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Om w turcji np jakoś tego nie widac ze to kraj muzulmanski
Owszem chrzescijanie tez zrobili podobnie z akką, i jerozolima:) dla mnie wszystkie religie sa takie same i powoduja ze ludzie stają sie przeciwnikami.

Offline

 

#42 2010-02-18 10:36:21

Wilk

Wódz

1966367
Skąd: Mierzęcice City
Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 1082
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Wcale nie widać...


Drar Mosra ur jugr Irer hrar!

Offline

 

#43 2010-02-18 16:25:22

 Vampajer

II OSTRZEŻENIA

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 83
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

tak  jak  mówiłem nie wieże ,ale nie mam  nic przeciwko  krzyża  to  historia i  tradycja mojego  kraju  ,który jest  wartością pierwszorzędną , poza tym   krzyże chce ścigać unia która jest  żydo komuną ,    czerwonej  łapy   z wytatuowaną gwiazd ą dawida , nie pozwolę położyć na  naszej  tradycji   i  to powinien  zrozumieć każdy  wierzący  czy  nie wierzący  Polak

p.s ale wam  powiedziałem


jesteś tym  co  jesz

Offline

 

#44 2010-02-18 17:19:50

Wilk

Wódz

1966367
Skąd: Mierzęcice City
Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 1082
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Przypominam ponownie, że antysemityzm jest karalny, więc proszę o powściągnięcie języka bo kolejnych banów nałożyć bym nie chciał.


Drar Mosra ur jugr Irer hrar!

Offline

 

#45 2010-02-18 23:20:47

vendetta_222

Wódz

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 274
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Ok wróćmy do polskiej tradycji takiej jaką tak wielbisz czyli polski szlacheckiej, i tego wszystkiego co było przez ostatnie pare wieków co spowodowało że polska jest syfem europy. Widzę że tak na prawde mało kto się zapoznał z tym czym jest unia europejska i dla czego tak wielu ludzi jej nie lubi, a rzucanie haseł jakie ostatnio często słysze przywodzi mi na myśl że wymyśliła je jedna osoba bo wszystkie są takie same.

Offline

 

#46 2010-02-18 23:21:44

vendetta_222

Wódz

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 274
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Vamp poza tym ost ostrzeżenie o jezyku.

Offline

 

#47 2010-02-19 07:29:14

Colin Vexil

Arcymistrz Bractwa Horten Worial

5207048
Skąd: Nienack
Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 423
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Więc oświeć nas, bo ja faktycznie nie mam zbyt dużej wiedzy na ten temat


Światłość jest mą siłą!

Offline

 

#48 2010-02-19 15:47:43

 Vampajer

II OSTRZEŻENIA

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 83
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

dlaczego  Unia zabija suwerenność narodów członkowskich ,traktat lizboński  jest  niezgodny  z konstytucją np. Polski   i  niemożna się od niego  odwołać , poza tym  nie został  w pełni  ukazany  opinii  publicznej

kiedyś drożyliśmy  ten temat nie mam  zamiaru   tego  powtarzać  bo wy  jesteście widocznie ślepi  na świat jeśli  nie zauważacie szczegółów tkwiących  w UE


jesteś tym  co  jesz

Offline

 

#49 2010-02-19 16:12:49

Anghelus

Rycerz Horten

3226920
Call me!
Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 657
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Od razu widać,że masz mentalność jak z PRL-u i Polski Szlacheckiej,czyli chyba jednych z najgorszych okresów w historii kraju.Ale nie ma co się z Tobą wykłócać,bo masz tak zamknięty umysł,że niczym się go nie da otworzyć.Stoisz Vamp w miejscu,tyle mam do powiedzenia.


Nie wierzę skurwysynom, czyli całej samczej społeczności

Offline

 

#50 2010-02-19 18:00:35

 Vampajer

II OSTRZEŻENIA

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 83
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

ej  zaraz ... przecież ja nic nie mówiłem  że  mi  się podoba historia Polski  szlacheckiej  ja jej  wręcz nienawidzę ... ludzie jestem  na jakiś sposób nacjonalistą  chodź nie do  końca a przecież szlachta zdradziła Polskę   i  sprzedała  zaborcy kur...  ludzie opanujcie się


jesteś tym  co  jesz

Offline

 

#51 2010-02-19 20:21:56

Colin Vexil

Arcymistrz Bractwa Horten Worial

5207048
Skąd: Nienack
Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 423
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

NIe pdooba mi się to, że mówisz: "nie mam zamiaru tego powtarzać bo wy widocznie jesteście ślepi na świat jesli nie zauważacie szczegółów tkwiących w UE".
Mój drogi Vampaierze.
Nie wszyscy interesują się polityką. Ja szczerze mówiąc staram się trzymać dość z dala od tego i naprawde mało wiem o Unii Europejskiej (przyznaję się do tego) i grzecznie cie poprosiłem, żebyś mi to wytłumaczył.
Wiesz... jest mi zwyczajnie przykro, że to w taki sposób przyjąłeś i potraktowałeś.


Światłość jest mą siłą!

Offline

 

#52 2010-02-20 08:41:46

 Vampajer

II OSTRZEŻENIA

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 83
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

już ci  tłumacze   chodzi  o  to że ustrojowo,propagandowo  Unia przypomina ZSRR  , na jej  czele stoją żydzi , którzy  żądają  od państw członkowskich  złocenia się w jedno państwo  europejskie gdzie na przykład  Polska będzie województwem ,  a chyba nie o  to  walczyli  nasi przodkowie ...
jest  jeszcze wiele innych  rzeczy  np. :marchewka to  owoc,banany maja być proste ,ślimak  to  ryba lądowa...
Najgorsze w tym wszystkim  jest  to  że od każdego  wyroku    sądowego    w danym państwie możesz odwołać się do  trybunału  ue   . Jeszcze jedno Traktat lisboński , nigdy nie został  w pełni  pokazany  do czytania ,jest  sprzeczny  konstytucji  a co  najlepsze prawo  traktatu  które nie zgadza się z naszym prawem  będzie górowało  ....  czyli  jednym  słowem  zabijanie suwerenności  ,to  całe ściąganie  krzyży ,  próba zmiany  godła krajowego  na ogólno europejski itp. itd. 

Mam  nadzieje że ci  wytłumaczyłem


jesteś tym  co  jesz

Offline

 

#53 2010-02-20 09:51:01

Tsu

Neutralny

Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 257
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

A co myślicie o Satanistach? I biednych kotkach które mordują? Tak nie można!


http://img28.imageshack.us/img28/9109/ramen.gif

Offline

 

#54 2010-02-20 17:02:32

 Vampajer

II OSTRZEŻENIA

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 83
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

a propo  jakiej  kolwiek  religi  http://demotywatory.pl/1026707/Zaufanie


wiem  to  demot ale dużo  mówi


jesteś tym  co  jesz

Offline

 

#55 2010-02-20 20:23:07

vendetta_222

Wódz

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 274
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Przypomne Ci że jednym z tych "żydów" jest od niedawna polak:) Poza tym ja jestem za pełną integracją z unią, a to dla tego że w polsce nigdy nie da się nic stworzyć i jedyna możliwość rozwoju dla nas to zjednoczenie się. Porównywanie UE do ZSRR to oznaka kompletnej nieznajomości tematu przez Ciebie. Traktat lizboński jest niezgodny w punkcie następującym który mówi o tym że w polsce rządzi tylko sejm i senat i prezydent i premier, ale teoretycznie sama unia jest pod tym wzgledem nie zgodna. Traktat dąży do tego by wkońcu powstala zjednoczona unia, w której wszystkie kraje czlonkowskie będą wybierały jednego prezydenta oraz rząd. Sorry bardzo ale podział europy nic wymiernego nam nie daje wogóle i tylko zjednoczona europa moze byc silna. Hasla typu unią rządzą tacy a tacy, jak sie zjednoczymy to będziemy niewolnikami itp to tylko hasla nacjonalistów, LPR, PIS i wszechpolaków.
Powiem szczerze w dupie mam to kto w polsce rządzi, moga to być niemcy, anglicy czy grek ważne żeby rządzuł tak żebym był zadowolony, miał pracę i nie wtryniał mi się w życie jak to robił nasz wcześniejszy rząd.
PRzypominam o stosowaniu odpowiedniego języka oraz o dobrych obyczajach na forum.

Offline

 

#56 2010-02-20 22:45:19

Colin Vexil

Arcymistrz Bractwa Horten Worial

5207048
Skąd: Nienack
Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 423
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Muszę przyznać trochę racji vendetcie. Zjednoczona Unia to dobry pomysl (ale w pewnych granicach) chociaż jak bardzo "zjednoczona" jest Unia pokazał nam incydent z Gruzją gdzie przez wiecznosć zastanawiano się czy pomóc sojusznikowi. Gdyby Rosja zaatakowała Polskę albo Ukrainę to możliwe, że wydymaliby nas w podobny sposób.


Światłość jest mą siłą!

Offline

 

#57 2010-02-20 22:48:59

Wilk

Wódz

1966367
Skąd: Mierzęcice City
Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 1082
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Jakby na to nie patrzeć to współpraca europejska to fikcja. Najlepszym przykładem jest tutaj sprawa rurociagu po dnie Bałtyku. Nie dość że nas omija to dodatkowo zablokuje wejście cięższym statkom do portu w Świnoujściu ;/


Drar Mosra ur jugr Irer hrar!

Offline

 

#58 2010-02-20 23:21:16

Colin Vexil

Arcymistrz Bractwa Horten Worial

5207048
Skąd: Nienack
Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 423
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Hah! A to skurwysyny jedne! Nie wiedziałem, ze tak nas wycwanili.


Światłość jest mą siłą!

Offline

 

#59 2010-02-21 23:36:25

vendetta_222

Wódz

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 274
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Ok może inaczej. Polska a unia europejska to jest największy rozdzwięk. To polacy krzyczeli o gazociąg na bałtyku, i to polacy robili szum w gruzji. w pierwszym przypadku rozumiem rosjan i niemców nie chcą mieć pośredników przy gazociągu tzn białorusi ani ukrainy z którymi są problemy i nie ukrywajmy z polską tez są problemy. Gruzja i caly kanflikt to większa wina gruzji a nie rosji co przyznają wszyscy poza polakami bo prezydent polski i gruzji sa kumplami, i nie ma co sie doszukiwac bo przeciez nasz wspanialy prezydent uczeste to niczyl w mistyfikacji ze to niby rosjanie strzelali do niego a co potem zostalo ujawnione. Unia europejska jest prawie jednym glosem tyle ze polacy przez swoje historyczno-idiotyczne uprzedzenia zarzucaja co i rusz focha na wszystko i potem sa problemy.

Colin- ostrzeżenie za język

Offline

 

#60 2010-02-22 16:27:01

Wilk

Wódz

1966367
Skąd: Mierzęcice City
Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 1082
Punktów :   

Re: Śmierć, terror i zniszczenie

Przepraszam bardzo ale budowa rury po dnie Bałtyku jest realnym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa energetycznego. Teraz Ruscy nie mogą nas odciąć od gazu bo jednocześnie odcięliby cały zachód i to by się źle skończyło. A jak nas ominą to zostaniemy na lodzie. I nie łudźmy się. UE będzie nas mieć gdzieś (i wspierać duchowo pustymi obietnicami). Tak samo jak obecnie ma gdzies to co Łukaszenko robi z nasza mniejszościa narodową Najbardziej wkurza mnie to że my polacy mamy zwyczaj lizać tyłki wszystkim dookoła i jak na nas plują i olewają ciepłym moczem to mówimy że deszcz pada i jest wszystko OK. Bylibyśmy wielkim narodem gdybyśmy po prostu uwierzyli w siebie i skończyli z myśleniem, że zachód nas zawsze obroni, przyniesie nam chleb a państwo powinno zapewnic nam wszytsko a my powinnismy leżeć do góry tyłkiem i mieć wszystko gdzieś. No i istotna jest kwestia tego że nie potrafimy uczyć sie na błędach. Znów stawiamy na tych samych sojuszników, którzy od zawsze mają nas gdzieś i poświęca nas za swój święty spokój. Ja osobiście widziałbym Polskę w ścisłej wspólpracy z krajami bałtyckimi, Czechami, Słowakami i Węgrami. mamy podobna sytuacje międzynarodową, i podobne interesy. Wystarczyłoby sie tylko dogadać i zatrzęślibyśmy Europą i żyli w większym dobrobycie niż Zachód

I żeby nie było. Nie mam nic do UE, tylko stwierdzam fakt, że kraje zachodnie mają nas gdzieś i nieważne czy jestesmy w UE czy nie. Zawsze nas poświęcą. trzeba być realistą i wyciagac wnioski z historii a nie wierzyć ślepo we wszytkie piękne sny i obietnice jak to mamy w zwyczaju.


Drar Mosra ur jugr Irer hrar!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi